El nostre equip

Som un equip gran, però sobretot un gran equip.

A OUA som més de 100 professionals amb caràcter multidisciplinari que treballem conjuntament per a poder acompanyar als nostres clients al llarg de la planificació i execució dels seus projectes comprometent-nos a poder donar solució a les seves necessitats.

Equip Directiu

Jordi Artigas

Soci Fundador i CEO
j.artigas@ouagroup.com

Mónica Sanahuja
Miquel Pallarès

Departament Corporatiu

Lorena Iglesias

Finances corporatives i controller financer
l.iglesias@ouagroup.com

 

Olga Alonso

Comptabilitat i finances

o.alonso@ouagroup.com

 

Juani Díaz

Comptabilitat i finances

j.diaz@ouagroup.com

 

Arnau Palou

Comptabilitat i finances

a.palou@ouagroup.com

 

Alicia Blanch

Assessoria jurídica interna

a.blanch@ouagroup.com

 

Alba Carbonell

Arquitecta Àrea Comunicació & DA

a.carbonell@ouagroup.com

 

Sara Ayter

Dissenyadora Gràfica

s.ayter@ouagroup.com

 

Ingrid Tena

Beatriz Cuevas

Office Manager

b.cuevas@ouagroup.com

 

Laura Roca

Recepcionista

l.roca@ouagroup.com

 

Isabel Molina

Recepcionista

i.molina@ouagroup.com

 

Carla Torras

Responsable d’honoraris i Coordinació transversal

c.torras@ouagroup.com

 

Gemma Henríquez

Pressupostos i licitacions

g.henriquez@ouagroup.com

 

Lluís Artigas

Administració

ll.artigas@ouagroup.com

 

Urbanisme

OUA GAMMA
Núria Noguer

Socia Àrea Urbanisme

n.noguer@oua-gamma.com

Mauro Mas

Soci Àrea Urbanisme
m.mas@oua-gamma.com

Carles Cabellos

Soci Àrea Urbanisme
c.cabellos@oua-gamma.com

Equip Urbanisme

Ona Altimiras

Arquitecta Urbanista

Ernest Sànchez

Arquitecte Urbanista

Ferran del Pulgar

Arquitecte Urbanista

Alba Tierz

Arquitecta Urbanista

Ariana Ribas

Arquitecta Urbanista

Eduardo Hernández

Arquitecte Urbanista especialitzat en Gestió

Sara Bellés

Arquitecta Urbanista especialitzada en Gestió

Col·laboradors

Anna Galea

Arquitecta Urbanista

Marta Cabanach

Arquitecta Urbanista

Amalia Granolleras

Arquitecta Urbanista

Esteve Martínez

Arquitecte Urbanista

Anna Juvinyà

Arquitecta Urbanista

Arquitectura

OUA ARQ
Oriol Serrat

Soci Àrea Arquitectura

o.serrat@ouagroup.com

Andreu Franquesa

Soci Àrea Arquitectura
a.franquesa@ouagroup.com

Equip Arquitectura

Jordi Framis

Arquitecte Associat

Alex Gómez

Arquitecte Associat

Susana Lozano

Arquitecta

Sofia Houtman

Arquitecta

Macarena Gómez

Arquitecta

Anna Vilaseca

Arquitecta

Jordi Ribó

Arquitecte

Mayte Moya

Arquitecta

Laura Pruñonosa

Arquitecta Interiorista

Adelais Parera

Arquitecta

Aleix Masjoan

Arquitecte BIM

Luís Espinós

Arquitecte

Marcos García

Arquitecte

Peet Wolmarans

Arquitecte Urbanista. Técnic GIS

Ramon Godia

Arquitecte

Víctor Antequera

Arquitecte

Gerard Puig

Arquitecte

Laura Coladas

Arquitecta

Laia Capellades

Arquitecta

Santiago Garcés

Arquitecte

Ariadna Vilanova

Arquitecta

Federico Imbrogiano

Arquitecte

Federico Marani

Arquitecte

Francisco Pérez

Arquitecte

Albert Solé Bastida

Arquitecte

Diego García

Arquitecte BIM Manager

Álvaro del Manzano

Arquitecte

Joana Tril

Arquitecta

Alba Fernández

Arquitecta Paisatgista

Aleix Gómez

Arquitecte

Anna Cases

Arquitecta

Julia Ferrán

Arquitecta

Josep Forasté

Arquitecte

Rafel Gras

Arquitecte Tècnic

Elena Casas

Arquitecta Tècnica

Xavier Arumí

Arquitecte Tècnic

Carlos Montoya

Arquitecte Tècnic

Enginyeria

OUA CIAE
Esteve Riba

Soci Àrea Enginyeria

e.riba@oua-ciae.com

Ramon Font

Soci Àrea Enginyeria

r.font@oua-ciae.com

Julia Maluenda

Socia Àrea Enginyeria

j.maluenda@oua-ciae.com

Marc Serrat

Soci Àrea Enginyeria

m.serrat@oua-ciae.com

Equip Enginyeria

Guillermo Rodríguez

Enginyer

Susana Revelli

Enginyera

Oscar Moreno

Enginyer

Manuela Valerio

Enginyera

Ada Sol

Enginyera

Yuranny López

Enginyera

Nuria Martínez

Delineant Projectista

Dario Colmenares

Delineant

Carlos Campoverde

Delineant

Gabriela Ortiz

Delineant

Ruben Escofet

Delineant

Manel Catalan

Delineant. Tècnic GIS

Sergi Álvarez

Tècnic GIS

Miguel Parada

Arquitecte

Daniel Escobar

Enginyer

Arnau de la Fuente

Enginyer

Legal + Gestió d'actius immobiliaris (Assets)

OUA LEGAL
Marta Torres

Socia Àrea Legal i Assets Management

m.torres@ouagroup.com

Equip Jurídic

Maria García

Advocada Urbanista

Col·laboradors

Jaume Pallé

Advocat Urbanista

Roger Comas

Advocat Urbanista

Equip Assets

Santiago Elías

Arquitecte

Maite Lloret

Arquitecta

Alejandro Corral

Arquitecte

Joaquín de Yturralde

Arquitecte

Consuelo Murguiondo

Arquitecta

Visuals

Marc Berga

Arquitecte Renderista

m.berga@ext.ouagroup.com